Борці сумо з Примор'я завоювали 11 медалей на Першості Росії

У місті Кстово Нижегородської області завершилося Першість Росії серед юнаків і дівчат до 19 років, в якому взяло участь понад 370 осіб з 20 регіонів країни.

Приморський край на змаганнях представляла збірна команда - 18 спортсменів з Владивостока, Артема, Фокино, Великого Каменя і селища Ярославський Хорольського району. За чотири дні наполегливої ​​боротьби приморці завоювали в цілому 11 нагород різного ґатунку.

Дві золоті медалі виграли артемівські спортсмени Лука дива (35 кілограмів) і Яна Свершова (55 кілограмів). Також переможцями першості стали Юлія Варфоломєєва з Фокино (35 кілограмів) і Єлизавета Шахіна з Ярославського (45 кілограмів). Дві медалі на рахунку Данила Айвазова з Артема. «Золото» Данило виграв у ваговій категорії до 85 кг і «бронзу» в абсолютній ваговій категорії

Відзначимо, що для Луки Чудаева ця найвища нагорода, завойована на першостях Росії, стала третьою, а для Яни Свершовой - другий.

Ще два «срібла» в скарбничку збірної Примор'я принесли спортсмени у ваговій категорії до 70 кілограмів - артемівець Сергій Махорт і Аліна Новікова з Ярославського.

Бронзовими призерами стали борці з Ярославського - Дмитро Клименко (45 кілограмів) і Кирило Прилепко (65 кілограмів) і спортсмен з Артема В'ячеслав Бердик (55 кілограмів).

За підсумками Першості Росії сім членів команди Приморського краю включені до складу юнацької збірної країни для участі в Першості Європи, яке пройде в жовтні в Естонії.

З відмінними результатами спортсменів і тренерів привітав президент федерацій сумо Приморського краю і Далекосхідного федерального округу Сергій Аксьонов.

Нагадаємо, розвиток масової фізичної культури і спорту - одне з доручень Президента Росії Володимира Путіна.

Підтримку даного напрямку т.в.о. Губернатора Приморського краю Андрій Тарасенко вважає одним із пріоритетних завдань. Глава регіону заявив, що готовий допомагати розвитку спорту в Примор'ї, у тому числі і з залученням титульних спонсорів для підтримки спортивних клубів і федерацій.